Instalacje antenowe i domofony

Chcesz podnieść komfort swojego domu, mieszkania lub firmy? Proponujemy Tobie instalacje nowoczesnych systemów zbiorowego odbioru sygnału programów telewizyjnych i radiowych oraz urządzeń domofonowych.

Rozwiązania jakie możemy Tobie zaproponować to:
 

Telewizja przemysłowa

Dzięki niej możesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa w swojej okolicy. Według statystyk, nierozwiązane kradzieże i ataki wandalizmu dzieją się w miejscach gdzie brakuje monitoringu. Jego drugą zaletą jest kontrola, między innymi, pracowników.
 

Domofony, wideo – domofony

To sporo ułatwienie komunikacyjne na małych i dużych powierzchniach. Urządzenie umożliwia prowadzenie rozmów między kasetą domofonu zamontowaną przy wejściu do budynku, a unifonem zamontowanym w mieszkaniu. To nie jedyna funkcja jaką możemy przedstawić. Domofony mają również możliwość zwalniania rygla za pomocą kart i breloków zbliżeniowych, podglądu wideo oraz bezpośredniego połączenia z innym punktem.
 

Instalacje antenowe

Zajmujemy się również instalacjami antenowymi w budynkach prywatnych, hotelach, biurach, wspólnotach mieszkaniowych. Nowoczesny system zbiorowego odbioru sygnału telewizyjnego i radiowego jest możliwy przy doprowadzeniu jednego przewodu koncentrycznego. To rozwiązanie cieszy się zainteresowaniem dzięki możliwości instalacji wyłącznie jednej satelity dla całego obiektu. Co wpływa na estetykę budynku oraz dba o stan elewacji i dachu.

 

 • Konserwacja

  2012-10-15

  Dobry stan techniczny jest podstawą bezawaryjnej pracy. Dzięki pomiarom instalacji...

  więcej
 • Instalacje...

  2012-10-15

  Chcesz podnieść komfort swojego domu, mieszkania lub firmy? Proponujemy Tobie instalacje...

  więcej
 • Projektowanie i...

  2012-10-15

  Oferujemy pełen wachlarz usług w zakresie projektowania instalacji elektrycznych. Możemy wykonać...

  więcej
 • Produkcja...

  2012-10-15

  Nasza firma jest licencjonowanym producentem konstrukcji energetycznych. Drugą naszą gałęzią jest...

  więcej